יאכטות >> שירותים >> שירותי סקיפר

שירותי סקיפר

כולנו בסינרג'י מגיעים מתוך הים, בראש ובראשונה כסקיפרים.

משם התחלנו את דרכנו המקצועית לפני הרבה שנים והמון מיילים... הפעלת ספינות היא בדמנו, היא טבע שני לרובנו, שגדלו והתחנכו על ברכי ותיקי ומנוסי הענף הזה בארץ ובעולם. ישנו הבדל מהותי בין סקיפר שספג שייט מינקות לבין סקיפר שלמד שייט בבגרות.

סקיפר מקצועי יוכל במבט חטוף, צליל קצרצר, ריח משונה או תנודה לא רגילה להבין מה קורה ולפעול בדרך , שתהווה  את ההבדל בין תקלה ונזק לבין פתרון קל ותפעול שגרתי.

 

שירותי סקיפר אשר אנו מספקים:

 

העברת ספינות

שירות מקצועי ומיומן של סקיפר וצוות מטעם סינרג'י שיעבירו את היאכטה שלך לכל יעד בעולם, דיווחים רציפים מהספינה, דוח הוצאות, שימוש בידע והניסיון הרב שנצבר, וגיבוי לאורך כל הדרך ע"י סקיפר נוסף שמלווה את צוות הספינה  מהחוף ומכווין לספקים הנכונים, תדלוקים ושירות במקומות המתאימים.

 

חניכה ולימוד שיט לבעלי יאכטה

רישיון סקיפר יאכטה של מנהל הספנות דורש רמה בסיסית מאוד של ימאות. במהלך הפלגות בארץ ובחו"ל נדרש סקיפר של יאכטה לתמרן ולהגיב למצבים אותם לא תרגל קודם ובוודאי לא על היאכטה שלו. סקיפר מקצועי שלנו יוכל להכין אותך כמעט לכל מצב, תמרון או אירוע שתידרש לו בים ולעזור לך להעלות את הרמה המקצועית בכל נושא בו תבחר.

 

מפרשנות בסיסית ומתקדמת ושיט תחרותי

יש לך ספינקר או ג'ניקר בסירה ואף פעם לא הרמת אותם? הרמת אותם והסתבכת? אתה רוצה לצאת לתחרויות החורף, אבל לא מרגיש שאתה מוכן מקצועית או שפשוט אתה מבין שניצול רוח טוב יותר יחסוך לך הרבה דלק, כסף ורעש בהפלגות ודליברים של היאכטה שלך? סקיפר מקצועי יוכל לעזור לך להיות שייט ומפרשן ברמה טובה שתגביר את ביטחונך ותוסיף כיף ובטיחות לכל הפלגה.

 

תמרונים בעזרת מנוע

בסופו של יום הפלגה כיפי בטורקיה, יוון או אפילו כאן בישראל, צריך לתמרן את היאכטה למקום העגינה שלה. תמרון זה הופך לפעמים למסובך ולא נעים, בייחוד כשהרוח מתחזקת. תרגול מקצועי של מספר תמרונים שיתבצעו על היאכטה שלך, עבודת חבלים ובלמים נכונה ושימוש מושכל באנשי צוות, יעזרו מאוד ויקטינו סיכוי לנזקים שיכולים להיגרם לספינה כתוצאה מחוסר ידע מקצועי.

ניתן ליהנות משירותי סקיפר על בסיס שעתי, או כצוות קבוע כפי שיתאים בעיקר לספינות הגדולות יותר.