יאכטות >> שירותים >> סניף סינרג'י אילת >> סניף סינרג'י אילת

סניף סינרג'י אילת

חנות לציוד ימי, שירות טכני ליאכטות, אופנה וביגוד ליאכטונר
סינרג'י שופ. חנות אחת – עולם ומלואו ליאכטות.

 
לראשונה בישראל, חובבי יאכטות באילת יכולים למצוא בחנות אחת את כל אביזרי השיט והספורט הימי הדרושים להם, יחד עם ביגוד מקצועי ויוקרתי ליאכטונר המתחיל והמתקדם.

סינרג'י שופ בטיילת המלך שלמה החדשה באילת, הינה החנות הראשונה בישראל המוכרת את מותג היוקרה האיטלקי SLAM, לצד ציוד ימי ליאכטות.
המותג SLAM (סלאם) מככב בעולם האופנה כבר יותר מ- 30 שנה, ומציע מגוון רחב של ביגוד יוקרתי, מקצועי וספורטיבי ואביזרים לחוף ולשהות בים.
קו הביגוד המקצועי ליאכטונרים הוא הבחירה המועדפת על רבים מהשייטים המובילים בעולם. בגדי השיט של סלאם לא רק מגנים מפני מזג אוויר סוער, אלא גם מאפשרים נוחות מרבית ותנועה חופשית. ואילו הקולקציה המדהימה של קו הביגוד היוקרתי, הכוללת תיקים ונעליים, מציעה לך את המילה האחרונה בעולם האופנה האיטלקי.

בנוסף תמצאו אצלנו עוד מגוון גדול של מותגים יוקרתיים כמו Nautica, QuickSilver ועוד רבים וטובים.

לא רק ביגוד, בסינרג'י שופ אילת תוכל גם למצוא את כל הציוד הימי האיכותי שאתה זקוק לו ביאכטה. אם הפריט הדרוש אינו נמצא במלאי, נדאג להזמינו. כמו כן, בהתאם לבקשתך, באפשרותנו לספק לך פריטים לכל מקום בעולם.

אתה מוזמן להיכנס לאווירת החופש, לזרום לכיוון טיילת המלך ולהבטיח לעצמך מלתחה מלכותית!
סינרג'י שופ אילת נותנת שירותים ליאכטות באילת, תוכל להזמין אצלנו שירותי אחזקה שוטפת ליאכטה שלך, עבודות ניקיון, תיקונים ועוד. ובסניף סטרים הצמוד אלינו, תוכל לבחור את יאכטת היוקרה המועדפת עליך, לרכישה או להשכרה.
נשמח לייעץ לך בנוגע לכל האפשרויות המתאימות לצרכיך.
עולם היאכטות באילת קופץ מדרגה ומאפשר לעגון יאכטה באילת ולקבל את כל השירותים הנילווים ללא מאמץ.
 
צור קשר :
טיילת המלך שלמה, אילת , 88000
טל:    08-6336441
פקס: 08-6336451