יאכטות >> שירותים >> ניהול יאכטות >> פיקוח בניית יאכטות

פיקוח בניית יאכטות

כמו בכל פרויקט בו מושקע כסף רב ונדרשת תוצאה יוקרתית- על נציג הבעלים להיות נוכח במקום בזמן העבודה לפיקוח וייצוג האינטרסים של בעלי הספינה. ניסיון רב נדרש לנהל ולפקח פרויקט בניה או שיפוץ יאכטה וכולל בתוכו אלמנטים רבים, משפטיים, אסתטיים, טכניים וניהול ופיקוח שיביאו לתוצאה הרצויה בעלות אפקטיבית.

 עניינים משפטיים וחוזים- לעורכי דין אין את הכלים הדרושים על מנת לוודא כי הנושאים המשפטיים עולים בקנה אחד עם הנושאים המסחריים והטכניים, לכן, אנחנו בסי- אליאנס נותנים תשומת לב רבה על מנת לטפל בנושאים אלה. בשלבים העוקבים בתהליך, חברת סי- אליאנס תעקוב אחר הפרויקט ותוודא שכל השלבים עליהם סוכם מראש יוצאים לפועל.
 ליווי וייעוץ – לאורך כל הדרך, צוות סי- אליאנס ילווה את הלקוח ימליץ וייעץ בכל נושאי הבניה או השיפוץ, בעבודה עם מעצבים ואדריכלים ימיים מהשורה הראשונה, מהנדסים ומכונאים, ימליץ על ההתקנות המתאימות בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בעולם היאכטות.
ביטוח של שיפוץ/בנייה- ראשית חברת סי- אליאנס תזהה את הסיכונים, תעריך אותם ותעביר אותם למבטח .
תקציב ועניינים פיננסים-  חברת סי- אליאנס תגדיר את היקף ההוצאות, תקבע את התקציב המתאים, תנהל את החשבונות באופן יומיומי ותוודא כי הפרויקט לא רק יתחיל בתקציב קבוע מראש-אלא גם ייגמר בתקציב שנקבע.

פיקוח טכני- סי-אליאנס תוודא כי כל העבודות הטכניות יבוצעו בהתאם לסטנדרטים גבוהים על ידי העסקת סוקרים לביצוע משימות ספציפיות ותיעודם.
לוח זמנים- סי- אליאנס תוודא כי קיימת עמידה בלוח הזמנים על בסיס יום-יומי.
דו"חות- סי-אליאנס תדווח חזרה ללקוח בהתאם לתאריך שנקבע מראש, לגבי התקדמות התהליך ותוך סינון העניינים המורכבים והלא רלוונטים.