יאכטות >> שירותים >> ניהול יאכטות >> שירותי ניהול

שירותי ניהול

כל ספינה היא ייחודית, בדיוק כמו בעליה. לכן, שירותי הניהול שלנו מותאמים לעמידה בדרישות הספציפיות שלך. כל חבר בצוות סינרג'י מכיר כל ספינה מקרוב, כאילו היה בעליה.
המחלקות השונות בסינרג'י מטפלות בהיבטים השונים של ניהול היאכטה שלך, בהתאם לצרכים וליעדים הייחודיים שלך:


ניהול צוותים
מנהלי הצוותים בסינרג'י בוחרים את הגורמים שיעבדו מולך, בהתאם להעדפותיך ולתקציב שלך, בדיוק כמו חליפה בהזמנה אישית. ברשותנו מאגר מידע עולמי המספק לנו גישה לאנשי צוות מומחים עבור כל סוגי היאכטות, כמו גם קשרים לסוכנויות כוח אדם שיכולות לגייס אנשי צוות מיומנים מתאימים.
סינרג'י מגייסת אנשי צוות מיומנים שתמיד ינווטו את הספינה שלך לחוף מבטחים – בין אם מדובר באנשי צוות זמניים לעונה יחידה, או באנשי צוות קבועים לשירות לטווח ארוך. כל חברי הצוות (קפטן, מכונאים, קצין ראשון, דייל ושף) נבחרים בקפידה בהתאם לרצונותיך ולצרכיך, ובהתאם לכישוריהם המיוחדים ולניסיונם בעבודה.
אנו דואגים לאנשי הצוות שלנו בכל היבטי ההעסקה האפשריים, לרבות הסכמי עבודה, ביטוח רפואי, תשלומי שכר וכיוצא בזה. כמו כן, אנו דואגים, ככל הניתן, לשלוח את אנשי הצוות לקורסים והשתלמויות שונים המאפשרים להם לקבל הסמכה למיומנויות ייחודיות.
הנהלת סינרג'י דואגת לספק לעובדים הדרכות מתאימות למילוי תפקידיהם, וכן אחראית לטיפול בכל נושאי הגיוס, התשלומים ותנאי ההעסקה שלהם, בהתאם לדרישות של המדינה שדגלה מתנוסס על ספינתך.
 
נושאי מנהלה
רישום דגל לספינה
סינרג'י מסייעת לך לבחור את המדינה הנכונה ולבצע את הרישום כנדרש, בהתאם לסוג היאכטה, לשימוש בה ולהעדפותיך האישיות. מדובר בנושא מורכב המחייב התמחות בתהליך, קשרים טובים עם אנשי ממשל והכרה של האפשרויות השונות שיכולות לענות על צרכיך הייחודיים.
רישוי
מנהלי החברה דואגים להשגת הרישיונות הנדרשים על-ידי רשויות הממשל, הן מבחינת מסמכים נחוצים והן מבחינת רישיונות לשימוש בקשר רדיו.
ביטוח
שיתוף הפעולה של סינרג'י עם חברות ביטוח מובילות מאפשר עוצמת מיקוח מרשימה, המזכה את בעלי היאכטות בחסכונות משמעותיים בעלויות כיסוי הביטוח שלהם (בעיקר כשמדובר ביאכטות גדולות). המספר הגבוה של יאכטות שנמצאות תחת ניהולנו מאפשר לנו להשיג תעריפים אטרקטיביים עבור כל אחד מלקוחותינו.


 
ניהול טכני
תחזוקה שוטפת
חברי צוות סינרג'י מקפידים לשמור על היאכטה שלך במצב מיטבי באמצעות בדיקות וניהול מעקב מדוקדק בכל היבט של תחזוקה.
הצוות הטכני המנוסה שלנו מספק את הידע הנחוץ למציאת פתרונות מקצועיים לכל בעיה טכנית, באופן מהיר וחסכוני. הקשרים שיש לנו עם ספקים בכל רחבי העולם מבטיחים שבכל מקום שהספינה שלך נמצאת בו, רכיבים נחוצים יגיעו עד אליה.
צוות הניהול שלנו זמין לתת מענה מיידי לתקלות בלתי צפויות במערכות, נזקי סערה וכו'. בנוסף, אנו דואגים מראש לתכנון נכון ויעיל של טיפולים שנתיים במספנות הנבחרות, על-ידי אנשי המקצוע המתמחים בסוג הסירה הספציפי, ובהתאם לצרכי הלקוחות.
שירות לאחר הרכישה
מהיום הראשון שהיאכטה נמצאת בבעלותך, סינרג'י נמצאת שם כדי לדאוג לה, ולך. לפני העלייה הראשונה שלך לסיפון, סינרג'י כבר תערוך בדיקה מקיפה של הספינה החדשה שלך, על מנת שחוויית השיט הראשונה שלך תהיה מושלמת, בדיוק כמו שחלמת. הקשרים ההדוקים שלנו עם יצרני היאכטות השונים מאפשרים לנו לפתור בעיות במהירות ובאופן מדויק.
 
ניהול כספי
מנהלה
כל ענייני המנהלה מטופלים על-ידי צוות הניהול של סינרג'י, המקושר לחברות פיננסיות נוספות. בין היתר, מדובר בפונקציות תפעוליות (תשלום חשבונות, משכורות, בנקאות, אגרות שונות הקשורות לשימוש ביאכטות) ובשירותים אסטרטגיים לחיסכון בעלויות, לניהול תקציב ריאלי. המומחיות העסקית של סינרג'י מגובה על-ידי רשת קשרים בינלאומית, המאפשרת לנו להשיג איכות מרבית בעלויות מיטביות.

שירותים פיננסיים מקיפים
אנו מפיקים דוח חודשי כולל, כדי לספק לך את התמונה המלאה, בשקיפות מלאה, של מצב ניהול היאכטה שלך.

ייעוץ משפטי
סינרג'י מספקת ייעוץ משפטי מקיף בנוגע לחוקים ימיים בינלאומיים ועניינים משפטיים אחרים, בהתאם לצורך.
 
 
ניהול בטיחות
תכנון ופיקוח על מסלולי הפלגה
סינרג'י מלווה אותך לכל אורך הדרך, במטרה לסייע לך בתכנון אידיאלי של מסלול ההפלגה שלך, ולהבטיח שהיאכטה תעבור מיעד ליעד בדרך היעילה, החסכונית והבטוחה ביותר. צוות הניהול בסינרג'י סוקר ביחד עם קפטן הספינה את המסלול ואת תנאי השיוט, בהתאם לתקני MCA, לבטיחות ולהגנה על הספינה וכל הנמצאים עליה. במהלך ההפלגה, סינרג'י תייעץ לך בנוגע למעברים בתעלות, מיקומים להצטיידות במזון ובדלק, דרישות אשרה שונות, אגרות מכס ועגינה בנמלים הרלוונטיים, ובנוסף תעקוב אחר ההתקדמות במסלול באמצעות מערכת איתור וגיבוי הממוקמת ביבשה.

בטיחות בלב ים
לקוחות סינרג'י נהנים מגיבוי מרחוק בהתאם לתקני MCA בכל יציאה לים הפתוח. סינרג'י מנהלת מעקב אחר הספינה שלך ושומרת על קשר עם הסקיפר; במקרה של מזג אוויר בעייתי, יש ברשותנו משאבים מוכנים לביצוע שינויים במסלול הספינה; ובמקרי חירום, סיוע נייד מוכן לפעולה בכל מישור: תמיכה טכנית, ייעוץ רפואי וכן הלאה. יש לנו גישה מיידית לצוותי חילוץ ולגורמי משמר חופים, חברות גרירה וסיוע משפטי, וכן לחברת הביטוח שלך, למדינת הדגל שלך ולכל הנוסעים.

אבטחה וסיוע בלב ים
במקרה של מצב חירום בלב ים, תאונה או תנאי מזג אוויר בעייתיים, צוותי החירום של סינרג'י תמיד נמצאים בתפקיד ומוכנים לסיוע. המומחים בסינרג'י מספקים גם ניהול אבטחה לתקן ISPS, עם כל הנדרש לנטרול איומים לספינה או לנוסעים, שלא על-ידי הטבע: גניבה, תקיפה או חדירה בלתי חוקית.
 
ניהול השכרות
במקום להתמודד עם ההוצאות הכרוכות בבעלות על יאכטת יוקרה, באפשרותך לבחור באפשרות הפופולארית של שכירת יאכטה למשך  מספר שבועות. לשם כך, עומדת לרשותך מומחיותה של סטרים, שותפתה של סינרג'י בקבוצת סי-אליאנס, שהינה חברה מובילה בתחום מכירת והשכרת יאכטות יוקרה.

שיתוף הפעולה בין סינרג'י לסטרים מבטיח לך טיפול מושלם בכל היבטי ניהול השכרת היאכטה:  גיוס וניהול של אנשי צוות, תכנון מסלולי שיוט, תכנון תפריטים, בחירת שף ועוד.