יאכטות >> שירותים >> ניהול יאכטות >> ניהול יאכטות

ניהול יאכטות

סינרג'י מציעה ללקוחותיה ניהול מקיף של היאכטות שלהם ובכך מבטיחה להם שקט נפשי. אנו משחררים אותך מכל הדאגות הכרוכות בניהול היאכטה, ולך נותר לדאוג להנאה בלבד.
תחום ניהול יאכטות של סינרג'י מקיף ומקצועי במידה כזו, שהפתרונות מוטמעים עוד לפני שהבעיות צצות.
בסינרג'י, עיקרון זה מתבטא לאורך כל הדרך: תחזוקת הספינות, היחסים עם רשויות המרינה והממשל, טיפול בנושאים מנהלתיים ומשפטיים, גיוס וניהול של אנשי צוות, תקצוב הוצאות ורכישת ציוד. בים הפתוח, ניתן להבחין ביישום פילוסופיה זו בבחירת הסקיפר ואנשי הצוות, שינוע הספינות, מסלולי השיוט, אמצעי האבטחה, אמצעי הסיוע והגיבוי במקרי חירום, ועוד.
 
סינרג'י. כל הפתרונות. כל היתרונות.


הכרה בינלאומית: כחלק מקבוצת סי-אליאנס, סינרג'י פועלת בצמוד לחברת סטרים, הפועלת בתאימות לתקנים של ארגון MYBA העולמית היוקרתית (אגודה של מתווכי יאכטות המחויבים לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצוענות ואתיקה בניהול יאכטות יוקרה). תקני MYBA מקובלים בעיקר באירופה ובאזור הים התיכון, והאגודה ממשיכה לצבור מעמד בקרב הגורמים המובילים בעולם היאכטות.


תקנים באיכות הגבוהה ביותר: סינרג'י מנהלת את היאכטה שלך בהתאם לתקני הביטוח של הספינה וכן לתקני MCA עבור יאכטות פעילות המשייטות בים. תקני MCA הם, למעשה, התקנים המחמירים לבטיחות וכשירות בשיט יאכטות פרטיות ומושכרות של האדמירליות הבריטית. שיטות ניהול יאכטות של סינרג'י מיישמות כחלק בלתי נפרד את קוד ISM (ניהול הבטיחות הבינלאומי לתפעול בטוח של ספינות ולמניעת זיהומים), קוד KY2 (קוד היאכטות המסחריות הגדולות) וקוד ISPS (אבטחה בינלאומית לספינות בעת ההפלגה ובשהייה בנמלים).

אנו פועלים על-פי תקני הניהול המחמירים ביותר הנדרשים בעיקר בספינות גדולות. ניסיונו המוכח בא לידי ביטוי במניעת רוב התקלות בזמן ההפלגה ובפתרונות לייעול הטיפול בספינה, המאפשרים חיסכון בעלויות ובכוח אדם.

 

איכות והתייעלות: הניסיון רב השנים בסינרג'י ושיתוף הפעולה שלנו עם ספקים, יצרנים וחברות ביטוח מהמובילים בעולם, מאפשר לך ליהנות ממגוון טיפולים בתנאים מועדפים, תוך שמירה מרבית על ערך היאכטה. בנוסף אנו מספקים את חלקי החילוף ושירותי התחזוקה והאספנה השוטפת הטובים ביותר.

 

צוותים ייעודיים: סינרג'י מודעת לכמויות הזמן והמאמץ הנדרשות לתחום ניהול יאכטות. לכן, החברה מפעילה צוותים של אנשי מקצוע מוסמכים המתמחים בניהול יאכטות יוקרה, ומנוהלים על-ידי גורם בכיר בסינרג'י, המפקח על הטיפול המוענק לכל ספינה ומספק תמיכה כנדרש.
 
לקבלת פרטים על אודות שירותי ניהול ספציפיים של סינרג'י
לחץ כאן