שירותי מבדוק ואספנה

לכל יאכטה נדרשת תחזוקה תקופתית כדי לשמר את המראה, העמידות והביצועים שלה.


• טיפול בגוף הספינה ואנטיפאולינג: הצוות הטכני סוקר את מעברי הגוף ופתחי מי הים בגוף הספינה, מנקה את הספינה וצובע אותה בצבע אנטיפאולינג מתאים. סוג הצבע שנבחר לטיפול באנטיפאולינג תלוי בשימוש ביאכטה: אנטיפאולינג עונתי רך – להגנה על ספינות שלא נעשה בהן שימוש תדיר; אנטיפאולינג קשה על בסיס טפלון – עבור כלי שיט ממונעים המופעלים במהירויות גבוהות, לשיפור המהירות ולצמצום צריכת הדלק; ואנטיפאולינג קשה במיוחד על בסיס טפלון – לצמצום החיכוך, עבור יאכטות המשתתפות במירוצים. סינרג'י משתמשת בצבעים איכותיים בלבד המיוצרים על-ידי חברת INTERNATIONAL.
 
• טיפול באוסמוזיס: 'אוסמוזיס' הוא השם המקצועי לתופעת חדירת מים לגוף ספינה העשוי פיברגלס או פוליאסטר, אשר גורמת להופעת שלפוחיות חיצוניות, היפרדות של שכבות הפיברגלס ונזקי מים בלתי הפיכים למבנה הספינה. סינרג'י מתמחה בזיהוי ובטיפול באוסמוזיס ומציעה תהליך מיוחד לתיקון נזקי אוסמוזיס. הטיפול המונע שלנו לאוסמוזיס כולל אחריות ל-‏5 שנים.
 
• צביעה: לאחר הכנה יסודית של המשטחים, נעשה שימוש בצבעים ייעודיים, איכותיים ועמידים, לטיפול בסיפון ובמשטחים העליונים. סינרג'י יכולה לעמוד בכל אתגרי הצביעה, גם המורכבים ביותר. בהתאם לתקנים בינלאומיים, סינרג'י משתמשת בצבעים איכותיים לצביעה מחדש של
יאכטות, כדי לשדרג משמעותית ובעלות אטרקטיבית את המראה שלהן.


• עיצוב מחודש: כאשר היאכטה זקוקה לשיפוץ יסודי, מהנדסי סינרג'י משתפים פעולה עם אדריכלים ימיים, ימאים מנוסים, מעצבים ויצרנים מובילים, במטרה להוביל תהליך עיצוב מחודש שישדרג את מבנה היאכטה ויעלה את ערכה.

 

• עבודות מסגרות ימית – המכונאים של סינרג'י מיומנים בעבודות ריתוך של פלדת אל-חלד (נירוסטה), החל מרכיבים פונקציונליים כגון צינורות הפליטה, וכלה במעקים דקורטיביים. כל הרכיבים העוברים ריתוך מלוטשים בהתאם לתקנים המקצועיים ביותר.

צביעת דופן יאכטה

צביעת דופן יאכטה

צביעת דופן יאכטה

צביעת דופן יאכטה

צביעת דופן יאכטה

צביעת דופן יאכטה

צבעית דופן יאכטה

שירותי מבדוק ואספנה שירותי מבדוק ואספנה שירותי מבדוק ואספנה צביעת דופן יאכטה צביעת דופן יאכטה צביעת דופן יאכטה צביעת דופן יאכטה צביעת דופן יאכטה צביעת דופן יאכטה צבעית דופן יאכטה