ניקיון יאכטות ותוספות

תחזוקה מונעת:
חלקים מסוימים במבנה
יאכטה חשופים לאורך זמן לנזקי הים, הרוח והשמש, ומצריכים ניקיון שוטף בכדי לשמור על הספינה במצב מיטבי, לשמר את ערכה בשוק ולאפשר הפלגה בבטחה. לכן, צוות אחזקת יאכטות של סינרג'י עורך בדיקות וניקיונות של פנים היאכטה ושל חלקה החיצוני מדי שבוע או שבועיים, בהתאם למידת השימוש בספינה ולהעדפותיך האישיות.


ניקיון יסודי:
פוליש לכל משטחי המתכת והפיברגלס מתבצע באופן שגרתי כחלק מהטיפול; כמו כן, סינרג'י מתמחה בטיפול וניקיון של משטחים העשויים עץ טיק ועצים יוקרתיים אחרים. אנו מנקים ביסודיות את כריות הספות ואת המזרנים, הווילונות, חפצי הנוי, השטיחים ודלתות התאים, כמו גם רכיבים חיצוניים שלעתים קרובות נשכחים, כגון גופי התאורה, הדגלים, המעקים והמדרגות. תשומת לב יתרה מוענקת לחלקים הרגישים וחשופים לחלודה, מלח ואבק, כדי למנוע בעיות תפעול ולשמר את מראה הספינה.


איכות מובטחת: הניקיון מתבצע באופן יעיל וחסכוני על-ידי צוות מיומן של סינרג'י, ומבוסס על למעלה מ-‏10 שנות ניסיון בטיפול בכל סוגי היאכטות. מקצוענות ותשומת לב לפרטים הן חלק בלתי נפרד מהסטנדרטים שלנו לניהול ניקיונות. אנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים בלבד המיועדים במיוחד ליאכטות, ופועלים תמיד בהתאם לבקשותיך ולהעדפותיך האישיות.

התרעה על בעיות פוטנציאליות:
סינרג'י מוודאת שכל המשטחים יישארו במצב מיטבי בכל עת. בעת הצורך, אנו מייעצים לבצע תיקונים נדרשים או שיפוץ מקיף יותר, הניתנים לביצוע על-ידי חברי הצוות. היערכות לסערה כחלק מהניהול השוטף, צוות סינרג'י בודק את כל היאכטות לפני, במהלך ואחרי סערות, במטרה להבטיח עגינה הולמת ומניעת נזקים. בעיות שמזוהות מטופלות באופן מיידי.

הפעלת מערכות:

סינרג'י בוחנת את כל המערכות הטכניות לאיתור תקלות פוטנציאליות. טכנאים ומכונאים מטעם סינרג'י הוכשרו על-ידי היצרנים השונים לטיפול במערכות או בהתקנים ספציפיים המחייבים תמיכה.
 
העברת יאכטות ושירותי סקיפר:
הצוות המקצועי של סינרג'י יכול להעביר את היאכטה שלך ממקום למקום ברחבי העולם, בהתאם לרצונך, ולחסוך ממך מסע ארוך או מייגע. הנהלת סינרג'י תדאג להסדרי עגינה במרינה מתאימה ביעד המבוקש, והיאכטה תמתין בשלווה להגעתך. צוות סינרג'י מיומן במתן שירותי סקיפר בארץ ובעולם, באם תרצה להפליג על היאכטה שלך כמה שעות או כמה ימים ואם תרצה סקיפר קבוע שיחכה לך על סיפון הספינה. סקיפר מקצועי מטעם סינרג'י ילווה אותך בעולם השייט, בהדרכות על היאכטה, תמרונים והפעלה בסיסית של הספינה ועד הדרכות מקצועיות ברמה גבוהה.
 
שירותי צלילה טכנית :
סינרג'י מבצעת צלילות טכניות בתחתיות כלי השיט, הכוללות סקירות שגרתיות וטיפולים  בפתחי מי הים, המדחפים, ציר המדחף, מיסב הציר, מוט ההגה ולוח ההגה, השדרית ובורגי השדרית, תחתית הספינה וקו המים להורדת צמדת ים.

 

שירותי הצלה וחילוץ
בשיתוף פעולה עם חברות ביטוח בארץ ובעולם, סינרג'י נקראת לספק שירותי הצלה, גרירה וחילוץ ימיים לכלי שיט ויאכטות שנקלעו למצבי מצוקה ותקלות בלב ים. במקרה הצורך, סינרג'י אף מביאה מומחים לשחזור ולחידוש הספינות שניזוקו.

 

לפרטים, צור קשר